• 637737972713782467_lin1.JPG
  • 637737972810448714_lin.JPG
  • 637737972890136553_lin2.JPG
  • 637737973061731922_lin4.JPG
  • 637737972976412635_lin3.JPG

Linhart Rudolf

*1895 +1968

Z Českomoravské Vysočiny

ID Aukce: 2402
Olej, karton, 33 cm x 43 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 600 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 21:15:00

100 Kč

KUK38252 160025. 5. 2022 15:23:52
VQD03496 150027. 4. 2022 19:22:15