• 637862144553456563_or1.JPG
  • 637862144657832346_or.JPG
  • 637862144752989066_or2.JPG
  • 637862144844396273_or3.JPG

Nesignováno

Orlík

ID Aukce: 2403
Olej, plátno, 45 cm x 54 cm. Nesignováno. Vlevo dole přípis a datace 1910.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 300 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 21:16:00

100 Kč

MBC46113 230025. 5. 2022 21:02:22
DRD35157 220025. 5. 2022 20:41:32
MBC46113 210025. 5. 2022 12:43:47
UPV86233 200022. 4. 2022 10:02:39