• 637862145883069427_ha1.JPG
  • 637862145968382571_ha.JPG
  • 637862146048383169_ha2.JPG
  • 637862146152926367_ha3.JPG

Havlata Karel

*1885 +1957

Zimní břízy

ID Aukce: 2404
Olej, plátno, 55 cm x 73 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 200 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 21:17:00

100 Kč

AXB84419 220025.05.2022 17:22:37
UWF73141 210011.05.2022 9:58:23
ZYD50502 200027.04.2022 19:26:18