• 637866507933693603_ks.JPG
  • 637866508115283636_ks2.JPG
  • 637866508026997920_ks1.JPG

Špillar Karel

*1871 +1939

Odpočinek

ID Aukce: 2405
Olej, papír, fixováno na kartonu, 37,5 cm x 55,5 cm. Signováno vpravo dole. Při okrajích mírně poškozeno. Vyčištěno. Nerámováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 21:26:07

1 000 Kč

Příhozů: 15

NME03942 1900025. 5. 2022 21:21:07
LYZ45230 1800025. 5. 2022 21:18:50
NME03942 1700025. 5. 2022 21:13:58
LYZ45230 1600025. 5. 2022 21:12:59
NME03942 1500025. 5. 2022 21:12:25
LYZ45230 1400025. 5. 2022 13:14:07
EEK20432 1300025. 5. 2022 12:44:55
LYZ45230 1200023. 5. 2022 21:47:20
WWD30847 1100022. 5. 2022 18:56:42
WWD30847 750022. 5. 2022 18:56:04
LYZ45230 700020. 5. 2022 9:49:14
BWN71726 650020. 5. 2022 9:15:02
LYZ45230 600018. 5. 2022 8:14:17
ZIM21628 550017. 5. 2022 23:08:28
LYZ45230 50006. 5. 2022 18:43:46