• 637866672612466986_1.JPG
  • 637866672727618996_2.JPG
  • 637866672805588601_3.JPG
  • 637866672889651694_4.JPG
  • 637866672980433420_5.JPG
  • 637866673119496980_6.JPG
  • 637866673197310354_7.jpg
  • 637866673274190478_8.jpg
  • 637866673348598796_9.jpg
  • 637866673416255846_10.jpg

Nesignováno

Kapesní hodinky

ID Aukce: 2406
Zlaté dvouplášťové hodinky, průměr cca 4,5 cm. V jednom místě opravované. Značeno. Stav viz. foto.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 21:19:00

500 Kč

NJK42862 550024. 5. 2022 16:31:35