• 637878633571147900_cer1.JPG
  • 637878633681617500_cer.JPG
  • 637878633775836970_cer2.JPG
  • 637878633865368901_cer3.JPG
  • 637878633987713332_cer4.JPG

Černovický Josef M.

*1906 +1991

Podzim v Kameničkách

ID Aukce: 2407
Olej, plátno, 68 cm x 73,5 cm. Signováno vpravo dole. Na zadní straně přípis. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 100 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 21:20:00

100 Kč

LPV44022 210025. 5. 2022 20:41:51
MJZ10496 200022. 5. 2022 15:11:19