• 637878635000822926_cer6.JPG
  • 637878635124730115_cer5.JPG
  • 637878635210221623_cer7.JPG
  • 637878635296628505_cer8.JPG

Černovický Josef M.

*1906 +1991

Kytice

ID Aukce: 2408
Olej, plátno, 82 cm x 66 cm. Nesignováno. Na rámu štítek autora. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 400 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 21:22:03

100 Kč

WCV92291 240025. 5. 2022 21:17:02
NNX11042 230025. 5. 2022 20:42:08
WCV92291 220025. 5. 2022 20:41:27
BFC87507 210025. 5. 2022 10:00:53
WCV92291 200023. 5. 2022 16:01:01