• 637914339074232937_kre2.JPG
  • 637914339158457122_kre1.JPG
  • 637914339673269538_kre7.JPG
  • 637914339566208079_kre8.JPG
  • 637923564698418008_etretat.jpg

Kremlička Rudolf

*1886 +1932

Étretat

ID Aukce: 2409
Olej, plátno, 34 cm x 80 cm. Signováno a datováno 1930 vlevo dole. Písemný znalecký posudek PhDr. Karel Srp. Posudek můžete stáhnout v záložce : Ke stažení. Mimořádná nabídka.
Vyvolávací cena:

500 000 Kč

1 400 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:05:15

100 000 Kč

Příhozů: 15

QMZ72179 140000019.10.2022 19:00:15
NAL02634 130000019.10.2022 18:59:46
QMZ72179 120000019.10.2022 18:47:33
SAN23461 110000019.10.2022 18:46:00
QMZ72179 100000019.10.2022 18:34:47
SAN23461 95000019.10.2022 17:46:07
QMZ72179 90000019.10.2022 17:41:54
SAN23461 85000019.10.2022 17:39:22
QMZ72179 80000019.10.2022 17:36:45
AHM08400 75000019.10.2022 17:32:37
SAN23461 70000019.10.2022 13:23:10
AHM08400 65000019.10.2022 9:49:03
XHU07110 60000001.10.2022 19:18:36
NPA17742 55000027.09.2022 22:37:55
AHM08400 50000028.06.2022 19:51:35