• 637914339074232937_kre2.JPG
  • 637914339158457122_kre1.JPG
  • 637914339673269538_kre7.JPG
  • 637914339566208079_kre8.JPG
  • 637923564698418008_etretat.jpg

Kremlička Rudolf

*1886 +1932

Étretat

ID Aukce: 2409
Olej, plátno, 34 cm x 80 cm. Signováno a datováno 1930 vlevo dole. Písemný znalecký posudek PhDr. Karel Srp. Posudek můžete stáhnout v záložce : Ke stažení. Mimořádná nabídka.
Vyvolávací cena:

500 000 Kč

500 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:00:00

50 000 Kč

AHM08400 50000028. 6. 2022 19:51:35