• 637914345793528094_navratil.JPG
  • 637914345930411042_navratil3.JPG
  • 637914345721794332_nav.JPG
  • 637914345874941891_nav1.JPG

Navrátil Josef

*1798 +1865

Rybáři

ID Aukce: 2411
Kvaš, papír, 22 cm x 27,5 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Původní stav. Místy mírně poškozeno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

90 000 Kč

90 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:02:00

5 000 Kč

VPB44384 9000022. 6. 2022 22:58:47