• 637914349668192200_kav1.JPG
  • 637914349754599064_kav2.JPG
  • 637914349834764805_kav4.JPG
  • 637914349714129790_kav.JPG
  • 637914349793982979_kav3.JPG

Zima - Vítanov

ID Aukce: 2412
Olej, karton, 39 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole. Dílo bylo vystaveno na výstavě : Oslavy 75 let mistra Františka Kavána, Výstava Hlinsko 1941, číslo katalogu 238. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

49 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:03:00

1 000 Kč

Příhozů: 10

ACJ80209 4900028. 6. 2022 19:52:02
CXM23815 4800028. 6. 2022 19:51:58
ACJ80209 4700028. 6. 2022 19:51:51
CXM23815 4600028. 6. 2022 19:51:49
ACJ80209 4500024. 6. 2022 8:40:58
AOR93393 4400024. 6. 2022 8:40:56
ACJ80209 4300022. 6. 2022 22:59:32
GIA09298 4200022. 6. 2022 22:59:25
ACJ80209 4100022. 6. 2022 15:33:31
FZQ84337 4000022. 6. 2022 12:02:34