• 637914351525979915_hud4.JPG
  • 637914351486284018_hud3.JPG
  • 637914351369509680_hud1.JPG

Hudeček Antonín

*1872 +1941

Moře

ID Aukce: 2413
Tempera, olej, 44 cm x 57 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

35 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:04:00

1 000 Kč