• 637914353642189333_jira3.JPG
  • 637914353605305963_jira1.JPG
  • 637914353564837078_jira2.JPG
  • 637914353683596195_jira4.JPG

Jíra Josef

*1929 +2005

Zima

ID Aukce: 2414
Olej, deska, 40 cm x 54 cm. Signováno a datováno 1975 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

130 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:15:25

10 000 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 14

VHL25487 13000019. 10. 2022 19:10:25
HBZ87585 12000019. 10. 2022 19:10:03
VHL25487 11000019. 10. 2022 19:06:00
HBZ87585 10000019. 10. 2022 19:05:19
VHL25487 9500019. 10. 2022 19:04:14
HBZ87585 9000019. 10. 2022 19:03:31
VHL25487 8500019. 10. 2022 18:52:01
YQR93964 8000019. 10. 2022 16:57:42
HBZ87585 7500016. 10. 2022 19:23:00
OCO20199 7000010. 10. 2022 13:06:19
RHD01689 650003. 8. 2022 10:03:08
YGV11525 6000028. 7. 2022 19:00:13
UMV59208 550004. 7. 2022 13:16:16
CDJ90056 5000022. 6. 2022 23:19:50