• 637914353642189333_jira3.JPG
  • 637914353605305963_jira1.JPG
  • 637914353564837078_jira2.JPG
  • 637914353683596195_jira4.JPG

Jíra Josef

*1929 +2005

Zima

ID Aukce: 2414
Olej, deska, 40 cm x 54 cm. Signováno a datováno 1975 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

50 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:05:00

5 000 Kč

CDJ90056 5000022. 6. 2022 23:19:50