• 637914354980752892_kom6.JPG
  • 637914355054677848_kom9.JPG
  • 637914354945864071_kom7.JPG
  • 637914355015752898_kom8.JPG

Komárek Vladimír

*1928 +2002

Hrozny

ID Aukce: 2415
Olej, plátno, 70 cm x 50 cm. Signováno a datováno 2000 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

31 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:06:00

1 000 Kč

RZH46461 3100024. 6. 2022 8:41:58
MWQ87349 3000023. 6. 2022 15:32:54