• 637914354980752892_kom6.JPG
  • 637914355054677848_kom9.JPG
  • 637914354945864071_kom7.JPG
  • 637914355015752898_kom8.JPG

Komárek Vladimír

*1928 +2002

Hrozny

ID Aukce: 2415
Olej, plátno, 70 cm x 50 cm. Signováno a datováno 2000 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

85 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:21:39

5 000 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 27

IES26010 8500019. 10. 2022 19:16:39
ZAC04360 8000019. 10. 2022 19:15:37
IES26010 7500019. 10. 2022 19:13:39
ZAC04360 7000019. 10. 2022 19:12:41
IES26010 6500019. 10. 2022 19:08:28
ZAC04360 6000019. 10. 2022 19:05:51
IES26010 5500019. 10. 2022 19:05:13
ZAC04360 5000019. 10. 2022 19:01:14
IES26010 4900019. 10. 2022 17:37:17
UBB52579 4800019. 10. 2022 16:57:31
KOH77688 4700019. 10. 2022 11:56:01
BYW64540 4600019. 10. 2022 11:42:55
UYZ88041 4500019. 10. 2022 9:30:41
BYW64540 4400019. 10. 2022 9:30:31
UYZ88041 4300018. 10. 2022 20:50:49
MWQ87349 4200018. 10. 2022 20:50:41
UYZ88041 4100018. 10. 2022 20:37:22
MWQ87349 4000018. 10. 2022 20:37:14
UYZ88041 3800018. 10. 2022 20:35:46
MWQ87349 3700018. 10. 2022 20:35:40
UYZ88041 3600018. 10. 2022 19:10:00
KOH77688 3500018. 10. 2022 19:09:53
UYZ88041 3400016. 10. 2022 19:23:23
BYW64540 3300016. 10. 2022 19:23:13
UYZ88041 3200010. 7. 2022 9:46:52
RZH46461 3100024. 6. 2022 8:41:58
MWQ87349 3000023. 6. 2022 15:32:54