• 637914355938521554_pors.JPG
  • 637914356041623296_pors3.JPG
  • 637914356083967132_pors4.JPG
  • 637914355994700085_pors2.JPG

Porš Gustav

*1888 +1955

Zimní les

ID Aukce: 2416
Olej, plátno, 68 cm x 66 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Rám místy poškozen.
Vyvolávací cena:

28 000 Kč

32 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:07:00

1 000 Kč

YKV22464 3200028. 6. 2022 19:52:32
JAP11961 3100028. 6. 2022 19:52:27
YKV22464 3000027. 6. 2022 23:25:48
IZZ47522 2900027. 6. 2022 23:25:39
YKV22464 2800022. 6. 2022 10:44:16