• 637914357504190967_kom10.JPG
  • 637914357544347517_kom11.JPG
  • 637914357659293911_kom14.JPG
  • 637914357581949835_kom12.JPG
  • 637914357621012644_kom13.JPG

Komárek Vladimír

*1928 +2002

Kašna

ID Aukce: 2417
Olej, sololit, 40 cm x 68 cm, signováno dole uprostřed. Na zadní straně věnování, název díla a datace 1965.
Vyvolávací cena:

28 000 Kč

85 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:28:53

5 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 30

QXF37906 8500019.10.2022 19:23:53
AJY70187 8000019.10.2022 19:22:28
QXF37906 7500019.10.2022 19:22:20
AJY70187 7000019.10.2022 19:21:27
QXF37906 6500019.10.2022 19:20:47
AJY70187 6000019.10.2022 19:20:09
RZB34815 5500019.10.2022 19:20:03
QXF37906 5000019.10.2022 19:18:50
AJY70187 4900019.10.2022 19:18:44
QXF37906 4800019.10.2022 19:18:07
AJY70187 4700019.10.2022 19:17:57
QXF37906 4600019.10.2022 19:17:01
AJY70187 4500019.10.2022 19:15:25
QXF37906 4400019.10.2022 19:14:00
AJY70187 4300019.10.2022 19:12:29
QXF37906 4200019.10.2022 19:11:38
RZB34815 4100019.10.2022 19:10:39
AJY70187 4000019.10.2022 19:09:16
QXF37906 3900019.10.2022 19:09:14
AJY70187 3800019.10.2022 19:07:28
QXF37906 3700019.10.2022 19:07:26
AJY70187 3600019.10.2022 19:06:24
HIS49508 3500019.10.2022 19:06:15
RZB34815 3400019.10.2022 19:04:52
RZB34815 3300019.10.2022 19:04:12
HIS49508 3200019.10.2022 19:04:03
CEC00673 3100019.10.2022 18:13:06
RZB34815 3000016.10.2022 19:24:05
PPJ63609 2900023.06.2022 15:33:49
GOI15365 2800022.06.2022 12:19:46