• 637914357504190967_kom10.JPG
  • 637914357544347517_kom11.JPG
  • 637914357659293911_kom14.JPG
  • 637914357581949835_kom12.JPG
  • 637914357621012644_kom13.JPG

Komárek Vladimír

*1928 +2002

Kašna

ID Aukce: 2417
Olej, sololit, 40 cm x 68 cm, signováno dole uprostřed. Na zadní straně věnování, název díla a datace 1965.
Vyvolávací cena:

28 000 Kč

29 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:08:00

1 000 Kč

PPJ63609 2900023. 6. 2022 15:33:49
GOI15365 2800022. 6. 2022 12:19:46