• 637914359901005589_333.jpg
  • 637914360122300145_kom18.JPG
  • 637914359939912361_222.jpg
  • 637914360188934848_kom16.JPG

Komárek Vladimír

*1928 +2002

Oltář

ID Aukce: 2418
Olej, dřevěné desky, rozměr otevřeného oltáře 49 cm x 78 cm. Signováno a datováno 1986 vpravo dole. Místy mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

65 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:23:03

5 000 Kč

Příhozů: 29

JTJ70359 6500019. 10. 2022 19:18:03
WAZ72623 6000019. 10. 2022 19:17:46
JTJ70359 5500019. 10. 2022 19:17:05
YVF93876 5000019. 10. 2022 19:16:55
JTJ70359 4900019. 10. 2022 19:15:41
WAZ72623 4800019. 10. 2022 19:15:20
JTJ70359 4700019. 10. 2022 19:12:49
WAZ72623 4600019. 10. 2022 19:12:26
JTJ70359 4500019. 10. 2022 19:12:11
YVF93876 4400019. 10. 2022 19:12:04
JTJ70359 4300019. 10. 2022 19:08:44
YVF93876 4200019. 10. 2022 19:08:34
JTJ70359 4100019. 10. 2022 19:07:08
KQX72499 4000019. 10. 2022 19:06:56
JTJ70359 3900019. 10. 2022 19:06:56
KQX72499 3800019. 10. 2022 19:06:24
JTJ70359 3700019. 10. 2022 19:04:15
KQX72499 3600019. 10. 2022 19:03:59
JTJ70359 3500019. 10. 2022 13:09:08
KQX72499 3400019. 10. 2022 11:56:43
JTJ70359 3300019. 10. 2022 11:49:23
KQX72499 3200019. 10. 2022 11:42:30
JTJ70359 3100019. 10. 2022 9:55:27
KQX72499 3000019. 10. 2022 9:31:36
JTJ70359 2900016. 10. 2022 20:06:14
KQX72499 2800016. 10. 2022 19:24:23
JTJ70359 270009. 10. 2022 9:23:04
ODU80092 260004. 7. 2022 13:16:46
XGN51737 2500028. 6. 2022 19:53:08