• 637914359901005589_333.jpg
  • 637914360122300145_kom18.JPG
  • 637914359939912361_222.jpg
  • 637914360188934848_kom16.JPG

Komárek Vladimír

*1928 +2002

Oltář

ID Aukce: 2418
Olej, dřevěné desky, rozměr otevřeného oltáře 49 cm x 78 cm. Signováno a datováno 1986 vpravo dole. Místy mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:09:00

1 000 Kč

XGN51737 2500028. 6. 2022 19:53:08