• 636096489727314511_topolsky.JPG
  • 636096489766535520_topolsky1.JPG
  • 636096489829976674_topol1.JPG
  • 636096489669967458_1topolsky.JPG

Topoľský Dušan

*1935 +2011

Zátiší s textem

ID Aukce: 242
Kombinovaná technika, 39 x 27 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 20:38:00

100 Kč