• 637914384325957291_cila.JPG
  • 637914384366899543_cila2.JPG
  • 637914384284238505_cila1.JPG
  • 637914384407837133_cila3.JPG

Číla Otakar

*1894 +1977

Koroptve

ID Aukce: 2420
Olej, plátno, 69 cm x 85 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:13:32

1 000 Kč

ITK59728 1800019. 10. 2022 19:08:32
SMW60357 1700019. 10. 2022 16:26:41
HIE30256 1600019. 10. 2022 10:12:12
SMW60357 1500028. 6. 2022 19:53:26