• 637914384325957291_cila.JPG
  • 637914384366899543_cila2.JPG
  • 637914384284238505_cila1.JPG
  • 637914384407837133_cila3.JPG

Číla Otakar

*1894 +1977

Koroptve

ID Aukce: 2420
Olej, plátno, 69 cm x 85 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:11:00

1 000 Kč

SMW60357 1500028. 6. 2022 19:53:26