Aukce Letní krajina Dvořák Bohuslav

Dvořák Bohuslav

*1867 +1951

Letní krajina

ID Aukce: 2421
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
13 000 Kč
25 000 Kč