• 637914385450293409_batka2.JPG
  • 637914385359355203_batka1.JPG
  • 637914385489043951_batka3.JPG
  • 637914385409043097_batka.JPG

Dvořák Bohuslav

*1867 +1951

Letní krajina

ID Aukce: 2421
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

13 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:20:48

1 000 Kč

Příhozů: 13

YXB14648 2500019. 10. 2022 19:15:48
FKX87215 2400019. 10. 2022 19:15:45
YXB14648 2300019. 10. 2022 19:11:43
GDD70016 2200019. 10. 2022 19:11:35
YXB14648 2100019. 10. 2022 19:02:10
GDD70016 2000019. 10. 2022 18:48:32
YXB14648 1900019. 10. 2022 18:47:44
GDD70016 1800019. 10. 2022 18:47:41
YXB14648 1700019. 10. 2022 15:09:05
IVY00834 1600019. 10. 2022 15:09:02
YXB14648 1500019. 10. 2022 8:20:59
GDD70016 1400016. 9. 2022 20:46:02
ECK42448 1300022. 6. 2022 23:00:40