• 637914385450293409_batka2.JPG
  • 637914385359355203_batka1.JPG
  • 637914385489043951_batka3.JPG
  • 637914385409043097_batka.JPG

Dvořák Bohuslav

*1867 +1951

Letní krajina

ID Aukce: 2421
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

13 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:12:00

1 000 Kč

ECK42448 1300022. 6. 2022 23:00:40