• 637914388203553873_jansa1.JPG
  • 637914388299805633_jansa.JPG
  • 637914388351531046_jansa2.JPG
  • 637914388398562914_jansa3.JPG

Jansa Václav

*1859 +1913

Říčka

ID Aukce: 2422
Akvarel, kvaš, 34 cm x 26 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:13:00

1 000 Kč

DME42367 1300019. 10. 2022 19:07:53
IOA36794 1200019. 10. 2022 8:08:14
FRN10003 1100018. 10. 2022 8:47:19
BWT82778 1000022. 6. 2022 23:01:05