• 637914389284956826_mac.JPG
  • 637914389426792494_mac3.JPG
  • 637914389339278056_mac1.JPG
  • 637914389383354673_mac2.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Zimní krajina

ID Aukce: 2423
Olej, plátno, 51 cm x 76 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:14:00

500 Kč

EJO55050 700028. 6. 2022 19:54:00