• 637914389284956826_mac.JPG
  • 637914389426792494_mac3.JPG
  • 637914389339278056_mac1.JPG
  • 637914389383354673_mac2.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Zimní krajina

ID Aukce: 2423
Olej, plátno, 51 cm x 76 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

37 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:21:48

1 000 Kč

Příhozů: 8

MXW45491 3700019. 10. 2022 19:16:48
YKQ47077 3600019. 10. 2022 19:16:04
MXW45491 3500019. 10. 2022 19:11:42
YKQ47077 3400019. 10. 2022 19:09:52
MXW45491 3300019. 10. 2022 19:08:35
NAM94467 3200018. 8. 2022 15:14:30
LRK73807 750011. 7. 2022 11:18:53
EJO55050 700028. 6. 2022 19:54:00