• 637914393294722527_nej2.JPG
  • 637914393108852026_nej4.JPG
  • 637914393372594955_nej3.JPG
  • 637914393178928150_nej.JPG

Nejedlý Karel

*1873 +1927

Chalupy

ID Aukce: 2425
Olej, plátno, 40 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:16:00

100 Kč

MLS42805 400028. 6. 2022 19:54:53