• 637914395003528194_kom4.JPG
  • 637914395042228476_kom5.JPG
  • 637914394964275906_kom3.JPG

Komárek Vladimír

*1928 +2002

Pták a květy

ID Aukce: 2426
Olej, karton, průměr 13 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:32:11

1 000 Kč

Příhozů: 21

GKG32494 1000019. 10. 2022 19:27:11
MXB99197 950019. 10. 2022 19:27:00
GKG32494 900019. 10. 2022 19:26:18
MXB99197 850019. 10. 2022 19:26:16
GKG32494 800019. 10. 2022 19:25:57
MXB99197 750019. 10. 2022 19:25:56
GKG32494 700019. 10. 2022 19:25:46
SAZ83904 650019. 10. 2022 19:22:07
MXB99197 600019. 10. 2022 19:18:24
SAZ83904 550019. 10. 2022 19:17:21
MXB99197 500019. 10. 2022 19:16:30
SAZ83904 490019. 10. 2022 19:16:20
MXB99197 480019. 10. 2022 18:59:59
NAE55893 470019. 10. 2022 18:59:56
MXB99197 460019. 10. 2022 18:59:48
NAE55893 450019. 10. 2022 18:59:47
MXB99197 440019. 10. 2022 11:35:18
KNP33136 430019. 10. 2022 8:27:55
NAE55893 420019. 10. 2022 8:10:47
MXB99197 410016. 10. 2022 19:25:16
XXI08892 400018. 8. 2022 11:14:02