• 637914395003528194_kom4.JPG
  • 637914395042228476_kom5.JPG
  • 637914394964275906_kom3.JPG

Komárek Vladimír

*1928 +2002

Pták a květy

ID Aukce: 2426
Olej, karton, průměr 13 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:17:00

100 Kč