Aukce Zátiší Komárek Vladimír

Komárek Vladimír

*1928 +2002

ID Aukce: 2427
Olej, karton, průměr 13 cm. Signováno a datováno 1989 vlevo dole.

Vyvolávací cena
4 000 Kč
6 000 Kč