• 637914395937808389_kom.JPG
  • 637914395973635633_kom1.JPG
  • 637914396010198435_kom2.JPG

Komárek Vladimír

*1928 +2002

ID Aukce: 2427
Olej, karton, průměr 13 cm. Signováno a datováno 1989 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:18:00

100 Kč