• 637914396976134573_kom19.JPG
  • 637914397065266222_kom21.JPG
  • 637914397023947188_kom20.JPG

Komárek Vladimír

*1928 +2002

Dívka

ID Aukce: 2428
Olej, karton, průměr 13 cm, signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 20:07:26

1 000 Kč

Příhozů: 24

PSQ17433 1300019. 10. 2022 20:02:26
VTA41636 1200019. 10. 2022 20:01:49
PSQ17433 1100019. 10. 2022 19:56:57
VTA41636 1000019. 10. 2022 19:56:54
PSQ17433 950019. 10. 2022 19:52:01
VTA41636 900019. 10. 2022 19:51:57
PSQ17433 850019. 10. 2022 19:47:05
VTA41636 800019. 10. 2022 19:46:59
PSQ17433 750019. 10. 2022 19:42:09
VTA41636 700019. 10. 2022 19:42:02
PSQ17433 650019. 10. 2022 19:37:13
VTA41636 600019. 10. 2022 19:37:03
PSQ17433 550019. 10. 2022 19:32:16
VTA41636 500019. 10. 2022 19:32:14
PSQ17433 490019. 10. 2022 19:27:32
CWB16794 480019. 10. 2022 19:27:30
PSQ17433 470019. 10. 2022 19:27:21
CWB16794 460019. 10. 2022 19:24:33
VTA41636 450019. 10. 2022 19:24:11
CWB16794 440019. 10. 2022 19:19:31
UPK98619 430019. 10. 2022 19:19:07
CWB16794 420019. 10. 2022 19:17:43
DVH53442 410019. 10. 2022 18:51:32
RNY73664 400019. 10. 2022 13:10:10