• 637914396976134573_kom19.JPG
  • 637914397065266222_kom21.JPG
  • 637914397023947188_kom20.JPG

Komárek Vladimír

*1928 +2002

Dívka

ID Aukce: 2428
Olej, karton, průměr 13 cm, signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:19:00

100 Kč