• 637914403710444229_sed.JPG
  • 637914403757801955_sed1.JPG
  • 637914403797958511_sed2.JPG

Daněk - Sedláček František

*1892 +1974

Svážení sena

ID Aukce: 2430
Olej, plátno, fixováno na kartonu, 49 cm x 64 cm. Signováno vlevo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:21:00

100 Kč

OCT50404 310027. 6. 2022 23:27:12
FLG79587 300022. 6. 2022 23:02:24