• 637914403710444229_sed.JPG
  • 637914403757801955_sed1.JPG
  • 637914403797958511_sed2.JPG

Daněk - Sedláček František

*1892 +1974

Svážení sena

ID Aukce: 2430
Olej, plátno, fixováno na kartonu, 49 cm x 64 cm. Signováno vlevo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:21:00

1 000 Kč

Účastníků: 10
Příhozů: 34

BPO37568 1300019. 10. 2022 18:09:31
FLG79587 1200019. 10. 2022 17:58:32
BPO37568 1100019. 10. 2022 17:58:03
FLG79587 1000019. 10. 2022 17:58:00
BPO37568 950019. 10. 2022 10:37:02
XWE01659 900019. 10. 2022 10:36:51
BPO37568 850019. 10. 2022 10:36:51
XWE01659 800019. 10. 2022 10:36:41
BPO37568 750019. 10. 2022 10:36:40
XWE01659 700019. 10. 2022 10:36:30
BPO37568 650019. 10. 2022 10:13:23
JBM33619 600019. 10. 2022 10:13:19
BPO37568 550019. 10. 2022 8:13:42
NNJ72712 500019. 10. 2022 8:13:32
BPO37568 490017. 10. 2022 22:10:35
OCT50404 480017. 10. 2022 22:10:26
BPO37568 470014. 10. 2022 13:34:09
FLG79587 460011. 10. 2022 8:56:17
BPO37568 450010. 10. 2022 21:28:54
OCT50404 44009. 10. 2022 22:46:03
QDV31203 43001. 10. 2022 19:26:31
FLG79587 420027. 9. 2022 18:13:14
LBL10827 410026. 9. 2022 21:17:08
OCT50404 400016. 9. 2022 20:47:02
FLG79587 390016. 9. 2022 17:13:10
BPO37568 380016. 9. 2022 14:02:56
FLG79587 37009. 9. 2022 17:37:19
KIX77092 36008. 9. 2022 19:36:57
WID13567 350025. 8. 2022 19:57:09
FLG79587 340017. 8. 2022 11:39:25