• 637914404812668349_sed4.JPG
  • 637914404855481140_sed5.JPG
  • 637914404897512758_sed6.JPG

Daněk - Sedláček František

*1892 +1974

Říčka

ID Aukce: 2431
Olej, plátno, fixováno na kartonu, 49,5 cm x 64,5 cm. Signováno vlevo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:22:00

100 Kč

CPC13993 310027. 6. 2022 23:27:39
QFO91920 300022. 6. 2022 23:02:40