• 637914404812668349_sed4.JPG
  • 637914404855481140_sed5.JPG
  • 637914404897512758_sed6.JPG

Daněk - Sedláček František

*1892 +1974

Říčka

ID Aukce: 2431
Olej, plátno, fixováno na kartonu, 49,5 cm x 64,5 cm. Signováno vlevo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:22:00

1 000 Kč

Příhozů: 33

AEM50546 1200019. 10. 2022 19:03:05
QFO91920 1100019. 10. 2022 17:59:16
FCQ19739 1000019. 10. 2022 17:22:42
BQM27247 950019. 10. 2022 17:22:36
FCQ19739 900019. 10. 2022 17:07:53
BQM27247 850019. 10. 2022 17:07:43
FCQ19739 800019. 10. 2022 17:06:17
BQM27247 750019. 10. 2022 17:06:13
FCQ19739 700019. 10. 2022 16:59:41
BQM27247 650019. 10. 2022 16:59:37
FCQ19739 600019. 10. 2022 16:57:54
BQM27247 550019. 10. 2022 16:57:52
FCQ19739 500019. 10. 2022 16:54:00
BQM27247 490019. 10. 2022 16:54:00
FCQ19739 480019. 10. 2022 16:52:36
BQM27247 470019. 10. 2022 16:52:29
FCQ19739 460017. 10. 2022 22:10:56
CPC13993 450017. 10. 2022 22:10:48
FCQ19739 440014. 10. 2022 13:35:42
QFO91920 430011. 10. 2022 8:56:31
FCQ19739 420010. 10. 2022 21:29:24
BQM27247 410010. 10. 2022 11:01:38
CPC13993 40009. 10. 2022 22:46:36
BQM27247 39003. 10. 2022 12:28:10
KCW19500 380027. 9. 2022 22:23:21
FCQ19739 370027. 9. 2022 19:03:13
KCW19500 360026. 9. 2022 21:14:14
CPC13993 350016. 9. 2022 20:47:38
QFO91920 340017. 8. 2022 11:39:10
CPC13993 330016. 8. 2022 23:10:18