• 637914406022759033_sed7.JPG
  • 637914406072797354_sed8.JPG
  • 637914406115141428_sed9.JPG

Daněk - Sedláček František

*1892 +1974

Léto

ID Aukce: 2432
Olej, plátno, fixované na kartonu, 49,5 cm x 64,5 cm. Signováno vlevo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 200 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:23:00

100 Kč

KYE91825 320027. 6. 2022 23:28:42
GES41378 310027. 6. 2022 23:28:40
KYE91825 300022. 6. 2022 23:03:05