• 637914406022759033_sed7.JPG
  • 637914406072797354_sed8.JPG
  • 637914406115141428_sed9.JPG

Daněk - Sedláček František

*1892 +1974

Léto

ID Aukce: 2432
Olej, plátno, fixované na kartonu, 49,5 cm x 64,5 cm. Signováno vlevo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:23:00

1 000 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 33

GDK43600 1400016.10.2022 23:38:49
YOW16620 1300014.10.2022 13:37:27
GDK43600 1200014.10.2022 13:37:27
YOW16620 1100014.10.2022 13:37:16
GDK43600 1000011.10.2022 22:54:40
KYE91825 950010.10.2022 21:30:08
YOW16620 900010.10.2022 21:29:59
KYE91825 850010.10.2022 16:39:16
GDK43600 800010.10.2022 16:39:12
KYE91825 650001.10.2022 19:25:57
XFT39904 600001.10.2022 19:25:53
KYE91825 550001.10.2022 19:25:46
XFT39904 500001.10.2022 19:25:41
KYE91825 490001.10.2022 19:25:36
XFT39904 480001.10.2022 19:25:30
KYE91825 470001.10.2022 19:25:26
XFT39904 460001.10.2022 19:25:22
KYE91825 450026.09.2022 21:16:16
JZW12878 440026.09.2022 21:16:09
KYE91825 430026.09.2022 21:15:25
JZW12878 420026.09.2022 21:15:23
KYE91825 410016.09.2022 14:08:19
YOW16620 400016.09.2022 14:08:17
KYE91825 390008.09.2022 19:37:23
OEF20345 380008.09.2022 19:37:17
KYE91825 370025.08.2022 19:58:13
FNV56020 360025.08.2022 19:58:10
KYE91825 350016.08.2022 23:10:53
GES41378 340016.08.2022 23:10:44
KYE91825 330005.07.2022 11:28:32