• 637914407577414119_sed10.JPG
  • 637914407673284851_sed12.JPG
  • 637914407626235644_sed11.JPG

Daněk - Sedláček František

*1892 +1974

Na seně

ID Aukce: 2433
Olej, karton, 49 cm x 64 cm. Signováno vlevo dole. V horní části nečistota viz. foto. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:24:00

100 Kč

NFQ42199 310027. 6. 2022 23:29:00
DAF33644 300022. 6. 2022 23:03:58