• 637914407577414119_sed10.JPG
  • 637914407673284851_sed12.JPG
  • 637914407626235644_sed11.JPG

Daněk - Sedláček František

*1892 +1974

Na seně

ID Aukce: 2433
Olej, karton, 49 cm x 64 cm. Signováno vlevo dole. V horní části nečistota viz. foto. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:24:00

500 Kč

Příhozů: 29

DAF33644 900019. 10. 2022 19:10:53
NFQ42199 850019. 10. 2022 19:09:49
DAF33644 800019. 10. 2022 18:59:45
WTT86232 750019. 10. 2022 18:59:37
DAF33644 700019. 10. 2022 18:59:34
WTT86232 650019. 10. 2022 18:00:22
DAF33644 600019. 10. 2022 18:00:14
WTT86232 550019. 10. 2022 18:00:12
DAF33644 500019. 10. 2022 18:00:10
WTT86232 490019. 10. 2022 18:00:01
DAF33644 480019. 10. 2022 18:00:00
WTT86232 470019. 10. 2022 10:52:36
PZG13895 460019. 10. 2022 10:52:28
WTT86232 450019. 10. 2022 10:51:02
PZG13895 440019. 10. 2022 10:50:58
WTT86232 430019. 10. 2022 10:38:15
PZG13895 420019. 10. 2022 10:05:05
QRP00970 410018. 10. 2022 9:57:53
NFQ42199 400017. 10. 2022 22:11:48
NFQ42199 390017. 10. 2022 22:11:42
DAF33644 380011. 10. 2022 8:56:52
NFQ42199 37009. 10. 2022 22:47:51
DAF33644 36009. 9. 2022 17:37:50
QRP00970 35008. 9. 2022 19:38:02
DAF33644 340017. 8. 2022 11:38:52
NFQ42199 330016. 8. 2022 23:11:04
DAF33644 32005. 7. 2022 11:29:42
NFQ42199 310027. 6. 2022 23:29:00
DAF33644 300022. 6. 2022 23:03:58