• 637914408988303643_sed13.JPG
  • 637914409031595027_sed14.JPG
  • 637914409067220300_sed15.JPG

Daněk - Sedláček František

*1892 +1974

Kosení louky

ID Aukce: 2434
Olej, plátno, fixované na kartonu, 49,5 cm x 64 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 200 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:25:00

100 Kč

MXD24159 320027. 6. 2022 23:29:53
DUZ14429 310027. 6. 2022 23:29:46
MXD24159 300022. 6. 2022 23:04:19