• 637914410263731499_pro1.JPG
  • 637914410312943195_pro2.JPG
  • 637914410206791479_pro.JPG
  • 637914410368317152_pro3.JPG

Procházka Jaro

*1886 +1949

Květinový trh v Praze

ID Aukce: 2435
Olej, karton, 49 cm x 65 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:26:00

100 Kč

GZK24558 300022. 6. 2022 9:29:24