• 637914410263731499_pro1.JPG
  • 637914410312943195_pro2.JPG
  • 637914410206791479_pro.JPG
  • 637914410368317152_pro3.JPG

Procházka Jaro

*1886 +1949

Květinový trh v Praze

ID Aukce: 2435
Olej, karton, 49 cm x 65 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

27 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:30:52

1 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 45

MUF18891 2700019.10.2022 19:25:52
TYE99709 2600019.10.2022 16:58:19
CUS90374 2500016.10.2022 10:53:02
OLZ15827 2400016.10.2022 10:52:25
CUS90374 2300016.10.2022 10:52:22
OLZ15827 2200016.10.2022 10:52:05
CUS90374 2100016.10.2022 10:51:57
OLZ15827 2000016.10.2022 10:51:34
CUS90374 1900016.10.2022 10:51:26
OLZ15827 1800016.10.2022 10:51:03
CUS90374 1700016.10.2022 10:51:00
OLZ15827 1600016.10.2022 10:50:42
CUS90374 1500016.10.2022 10:50:33
OLZ15827 1400015.10.2022 8:28:12
CUS90374 1300015.10.2022 8:28:06
OLZ15827 1200015.10.2022 8:27:41
CUS90374 1100015.10.2022 8:27:37
OLZ15827 1000015.10.2022 8:26:39
CUS90374 950015.10.2022 8:26:33
OLZ15827 900015.10.2022 8:25:47
CUS90374 850015.10.2022 8:25:40
OLZ15827 800015.10.2022 8:25:06
CUS90374 750015.10.2022 8:25:02
OLZ15827 700015.10.2022 8:23:43
CUS90374 650015.10.2022 8:23:42
OLZ15827 600001.10.2022 19:25:05
UNZ26652 550001.10.2022 19:24:58
OLZ15827 500001.10.2022 19:24:55
UNZ26652 490001.10.2022 19:24:47
OLZ15827 480001.10.2022 19:24:44