• 637914412541714839_sig1.JPG
  • 637914412584684165_sig2.JPG
  • 637914412496402246_sig.JPG

Sigmund Karel Jan

*1897 +1959

Vrby

ID Aukce: 2436
Olej, karton, 50 cm x 60 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:27:00

100 Kč

SWX03731 250027. 6. 2022 23:31:30