• 637914412541714839_sig1.JPG
  • 637914412584684165_sig2.JPG
  • 637914412496402246_sig.JPG

Sigmund Karel Jan

*1897 +1959

Vrby

ID Aukce: 2436
Olej, karton, 50 cm x 60 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:27:00

100 Kč

Příhozů: 16

DDE43854 400019. 10. 2022 15:44:05
TRQ41647 390019. 10. 2022 15:43:55
DDE43854 380019. 10. 2022 15:43:55
TRQ41647 370019. 10. 2022 15:43:44
DDE43854 360019. 10. 2022 15:43:44
TRQ41647 350019. 10. 2022 15:43:34
DDE43854 340019. 10. 2022 15:43:33
TRQ41647 330019. 10. 2022 15:43:23
DDE43854 320019. 10. 2022 10:40:00
KXS92367 310019. 10. 2022 10:39:50
DDE43854 300019. 10. 2022 10:39:49
KXS92367 290019. 10. 2022 10:39:39
DDE43854 280019. 10. 2022 10:39:38
KXS92367 270019. 10. 2022 10:39:28
DDE43854 260018. 10. 2022 8:47:42
SWX03731 250027. 6. 2022 23:31:30