• 637914414407953151_sig4.JPG
  • 637914414348263699_sig3.JPG
  • 637914414467216494_sig5.JPG

Sigmund Karel Jan

*1897 +1959

U chalupy

ID Aukce: 2437
Olej, karton, 49 cm x 66 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:28:00

100 Kč

QSY84956 250027. 6. 2022 23:31:06