Aukce U chalupy Sigmund Karel Jan

Sigmund Karel Jan

*1897 +1959

U chalupy

ID Aukce: 2437
Olej, karton, 49 cm x 66 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno.

Vyvolávací cena
2 500 Kč
3 700 Kč