• 637914415879965535_sig7.JPG
  • 637914415976738345_sig9.JPG
  • 637914415932153440_sig8.JPG

Sigmund Karel Jan

*1897 +1959

Zima

ID Aukce: 2438
Olej, karton, 49 cm x 66 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 600 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:29:00

100 Kč

CKV33258 260027. 6. 2022 23:30:45
JUK94408 250022. 6. 2022 14:19:20