• 637928875378149202_4.JPG
  • 637928875556744062_3.JPG
  • 637928875657213838_5.JPG

Saudek Jan

*1935 +

11 years in Helens life

ID Aukce: 2447
Klasická černobílá fotografie, rozměr 30,5 cm x 40,5 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vpravo dole. Limitovaná edice 1/5. Nerámováno. Certifikát originality přiložen.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

17 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:38:00

1 000 Kč

Příhozů: 8

PXV99144 1700019.10.2022 19:32:27
LSS34231 1600019.10.2022 19:21:51
PXV99144 1500019.10.2022 19:19:46
OJG95116 1400019.10.2022 19:19:22
LSS34231 1300019.10.2022 19:19:12
OJG95116 1200019.10.2022 19:12:25
LSS34231 1100019.10.2022 19:12:21
OJG95116 1000001.08.2022 14:54:50