• 637929745561050596_vov5.JPG
  • 637929745650930898_vov6.JPG
  • 637929745694011664_vov7.JPG
  • 637929745729324720_vov8.JPG
  • 637929745605617795_vov4.JPG

Vovsová Věra

*1912 +1998

Kytice polních květin

ID Aukce: 2450
Akvarel, 84 cm x 58 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:41:00

500 Kč

Příhozů: 30

APR98032 500019.10.2022 19:17:56
AGB85494 490019.10.2022 19:17:38
ULZ66256 480019.10.2022 19:16:16
AGB85494 470019.10.2022 19:14:39
ULZ66256 460003.10.2022 12:24:35
AGB85494 450003.10.2022 10:10:52
ULZ66256 440003.10.2022 10:10:44
AGB85494 430003.10.2022 10:10:10
ULZ66256 420003.10.2022 10:10:04
AGB85494 410002.10.2022 18:23:13
ULZ66256 400002.10.2022 18:23:06
AGB85494 380002.10.2022 18:22:21
ULZ66256 370002.10.2022 18:22:16
AGB85494 360002.10.2022 18:20:59
ULZ66256 350002.10.2022 18:20:57
AGB85494 340002.10.2022 18:20:38
ULZ66256 330002.10.2022 18:20:38
AGB85494 320002.10.2022 18:20:18
ULZ66256 310002.10.2022 18:20:12
AGB85494 300002.10.2022 18:19:57
ULZ66256 290002.10.2022 18:19:53
AGB85494 280002.10.2022 18:19:26
ULZ66256 270002.10.2022 18:19:19
AGB85494 260002.10.2022 18:06:42
ULZ66256 250002.10.2022 18:06:42
AGB85494 240028.09.2022 15:14:06
ULZ66256 230028.09.2022 15:13:56
AGB85494 220027.09.2022 21:16:08
ULZ66256 210027.09.2022 12:20:43
AGB85494 200021.08.2022 20:25:47