• 637929807844394333_zr1.JPG
  • 637929807889082451_zr.JPG
  • 637929807945957622_zr2.JPG
  • 637929807996034763_zr3.JPG
  • 637929808050438783_zr4.JPG

Zrzavý Jan

*1890 +1977

Benátský motiv

ID Aukce: 2452
Litografie, 22 cm x 27 cm. Signováno tužkou vpravo dole. Vlevo dole číslováno 65/200. Zaskleno. Místy vybledlá.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

9 500 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:59:29

500 Kč

Příhozů: 10

DBJ25230 950019.10.2022 19:54:29
JQR01269 900019.10.2022 19:54:19
DBJ25230 850019.10.2022 19:52:12
JQR01269 800019.10.2022 19:49:24
WSV19351 750019.10.2022 19:48:34
DBJ25230 700019.10.2022 19:46:31
WSV19351 650019.10.2022 19:46:13
DBJ25230 600019.10.2022 19:44:29
ZTE96980 550019.10.2022 19:43:52
WSV19351 500019.10.2022 19:39:57