• 637929826795535249_dv1.JPG
  • 637929826889958157_dv.JPG
  • 637929826973396282_dv2.JPG
  • 637929827021834416_dv3.JPG

Dvorský Bohumír

*1902 +1976

Rozkvetlá zahrada

ID Aukce: 2456
Olej, karton, 49 cm x 71 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1940. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

50 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:55:47

5 000 Kč

Příhozů: 16

SEJ06476 5000019.10.2022 19:50:47
VZZ55855 4900019.10.2022 19:50:47
SEJ06476 4800019.10.2022 19:50:37
VZZ55855 4700019.10.2022 19:50:36
SEJ06476 4600019.10.2022 19:50:26
VZZ55855 4500019.10.2022 19:50:25
SEJ06476 4400019.10.2022 19:50:15
VZZ55855 4300019.10.2022 19:50:15
SEJ06476 4200019.10.2022 19:50:04
VZZ55855 4100019.10.2022 19:50:04
SEJ06476 4000019.10.2022 19:49:54
VZZ55855 3900019.10.2022 19:47:16
SEJ06476 3800019.10.2022 19:47:11
VZZ55855 3700019.10.2022 19:46:44
SEJ06476 3600019.10.2022 19:46:34
VZZ55855 3500014.09.2022 12:07:56