• 637929831088495003_stro1.JPG
  • 637929831200640633_stro2.JPG
  • 637929831253297029_stro3.JPG
  • 637929831299547405_stro4.JPG
  • 637929831145839176_stro.JPG
  • 637929831345172998_stro5.JPG

Stroff Karel

*1881 +1929

Na posvícení

ID Aukce: 2458
Olej, karton, 50 cm x 65 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:49:00

100 Kč

TAB61992 300019.10.2022 19:30:04