• 637929836742569988_ko1.JPG
  • 637929836831789171_ko2.JPG
  • 637929836880070781_ko3.JPG
  • 637929836786476557_ko.JPG

Kozák Václav

*1889 +1969

Havlíčkova Borová

ID Aukce: 2462
Olej, plátno, 50 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

4 800 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:06:12

100 Kč

Příhozů: 29

JEO44466 480019.10.2022 20:01:12
QFV87291 470019.10.2022 20:01:11
JEO44466 460019.10.2022 20:01:01
QFV87291 450019.10.2022 20:00:57
JEO44466 440019.10.2022 20:00:19
QFV87291 430019.10.2022 20:00:11
JEO44466 420019.10.2022 19:59:47
QFV87291 410019.10.2022 19:59:36
JEO44466 400019.10.2022 19:59:36
QFV87291 390019.10.2022 19:59:25
JEO44466 380019.10.2022 19:58:54
QFV87291 370019.10.2022 19:58:46
JEO44466 360019.10.2022 19:58:33
QFV87291 350019.10.2022 19:58:27
JEO44466 340019.10.2022 19:58:02
QFV87291 330019.10.2022 19:57:30
JEO44466 320019.10.2022 19:56:57
QFV87291 310019.10.2022 19:56:53
JEO44466 300019.10.2022 19:56:46
QFV87291 290019.10.2022 19:56:42
JEO44466 280019.10.2022 19:56:35
QFV87291 270019.10.2022 19:56:33
JEO44466 260019.10.2022 19:56:25
QFV87291 250019.10.2022 19:56:22
JEO44466 240019.10.2022 19:55:53
QFV87291 230019.10.2022 19:53:09
JEO44466 220019.10.2022 19:52:48
QFV87291 210011.10.2022 8:59:37
QFA83952 200016.09.2022 14:11:15