• 637929852044850429_st.JPG
  • 637929852091809103_st2.JPG
  • 637929852140569313_st3.JPG
  • 637929851990318510_st1.JPG

Straka Přemysl

*1926 +2003

Sad

ID Aukce: 2469
Olej, karton, 47 cm x 64 cm. Nesignováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:00:00

100 Kč