• 637949557684183810_pors.JPG
  • 637949557875607445_pors2.JPG
  • 637949557966076887_pors3.JPG
  • 637949557784044535_pors1.JPG

Porš Gustav

*1888 +1955

Břízky

ID Aukce: 2474
Olej, plátno, 82 cm x 100 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

58 000 Kč

73 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:08:04

5 000 Kč

IDE47918 7300019.10.2022 20:03:04
XGK08041 6800019.10.2022 20:00:47
FXX00622 6300019.10.2022 19:59:48
WTB53526 5800002.08.2022 13:41:43