• 637949567773159653_15.JPG
  • 637949567869579740_16.JPG
  • 637949567951305191_17.JPG
  • 637949568124431252_19.JPG
  • 637949568046149392_18.JPG

Willcock George Burrell

*1811 +1852

Krajina s řekou

ID Aukce: 2478
Olej, dřevo, 20 cm x 25 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:09:00

1 000 Kč