• 637949569328590999_lol.JPG
  • 637949569421404141_lol1.JPG
  • 637949569573123842_lol3.JPG
  • 637949569502185821_lol2.JPG

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Pohled do krajiny

ID Aukce: 2479
Olej, karton, 50 cm x 59 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

19 000 Kč

24 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:10:00

1 000 Kč

Příhozů: 6

YOT05536 2400019.10.2022 19:57:19
MSR57702 2300019.10.2022 15:11:02
GYL98712 2200019.10.2022 15:10:58
MSR57702 2100019.10.2022 9:33:30
GYL98712 2000019.10.2022 9:33:20
MSR57702 1900018.10.2022 8:49:57