• 637949571010434676_hos2.JPG
  • 637949570837955627_hos1.JPG
  • 637949570924775368_hos.JPG
  • 637949571091685298_hos3.JPG

Hosperger Emanuel

*1891 +1984

Rozbouřené moře

ID Aukce: 2480
Olej, plátno, 45 cm x 130 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Rám mírně poškozen.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

7 500 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:11:00

500 Kč

ERT26440 750019.10.2022 10:28:49
KMB47621 700019.10.2022 10:08:55
ERT26440 650019.10.2022 9:32:22
KMB47621 600005.09.2022 13:15:22