• 637949579227771488_hud1.JPG
  • 637949579411692934_hud2.JPG
  • 637949579315001494_hud.JPG
  • 637949579487474757_hud3.JPG

Hudeček František

*1909 +1990

U řeky

ID Aukce: 2481
Olej, plátno, 72 cm x 90 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:24:19

1 000 Kč

Příhozů: 18

GJS20014 2500019.10.2022 20:19:19
AWV57384 2400019.10.2022 20:15:33
GJS20014 2300019.10.2022 20:14:12
AWV57384 2200019.10.2022 20:13:39
GJS20014 2100019.10.2022 20:08:41
AWV57384 2000019.10.2022 19:44:24
QJP24003 1900019.10.2022 16:19:00
TYM47245 1800019.10.2022 16:18:39
QJP24003 1700019.10.2022 16:18:38
TYM47245 1600019.10.2022 15:46:55
QJP24003 1500004.10.2022 20:16:56
DNI37144 1400004.10.2022 19:29:34
QJP24003 1300016.09.2022 20:15:45
NPJ78413 1200016.09.2022 17:12:10
QJP24003 1100010.09.2022 4:11:28
NPJ78413 1000009.09.2022 17:40:54
QJP24003 950030.08.2022 19:59:35
NPJ78413 900002.08.2022 13:49:41