• 637951305570920561_zat1.JPG
  • 637951308771741178_zat3.JPG
  • 637951308680021727_zat2.JPG
  • 637951305671561300_zat.JPG

Zatzka Hans

*1859 +1945

Třešně

ID Aukce: 2486
Olej, karton, 33 cm x 24 cm. Signováno vpravo dole. Rám mírně poškozen.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:33:23

500 Kč

Příhozů: 45

WZS42142 700019.10.2022 20:28:22
PTY92125 650019.10.2022 20:28:12
WZS42142 600019.10.2022 20:25:49
OZJ09817 550019.10.2022 20:25:41
WZS42142 500019.10.2022 20:24:56
PTY92125 490019.10.2022 20:24:56
WZS42142 480019.10.2022 20:24:46
PTY92125 470019.10.2022 20:24:46
WZS42142 460019.10.2022 20:24:35
PTY92125 450019.10.2022 20:24:35
WZS42142 440019.10.2022 20:24:25
PTY92125 430019.10.2022 20:24:25
WZS42142 420019.10.2022 20:24:14
PTY92125 410019.10.2022 20:23:53
WZS42142 400019.10.2022 20:23:43
PTY92125 390019.10.2022 20:23:21
WZS42142 380019.10.2022 20:23:15
PTY92125 370019.10.2022 20:21:57
WZS42142 360019.10.2022 20:21:48
PTY92125 350019.10.2022 20:21:25
WZS42142 340019.10.2022 20:21:22
PTY92125 330019.10.2022 20:21:04
WZS42142 320019.10.2022 20:21:03
PTY92125 310019.10.2022 20:19:51
WZS42142 300019.10.2022 20:19:43
PTY92125 290019.10.2022 20:18:48
WZS42142 280019.10.2022 20:18:45
PTY92125 270019.10.2022 20:17:24
WZS42142 260019.10.2022 20:17:15
PTY92125 250019.10.2022 20:16:32