• 637951310257065005_hurka2.JPG
  • 637951310162220528_hurka.JPG
  • 637951310049719682_hurka1.JPG
  • 637951310343003152_hurka3.JPG

Hůrka Otakar

*1889 +1966

Zima

ID Aukce: 2487
Olej, dřevotříska, 20 cm x 30 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

2 200 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:25:21

100 Kč

Příhozů: 10

ETQ78463 220019.10.2022 20:20:21
XOF70555 180019.10.2022 20:15:40
ETQ78463 170019.10.2022 20:15:32
XOF70555 160019.10.2022 19:59:47
YUF53214 150019.10.2022 19:59:43
XOF70555 140019.10.2022 19:44:38
ETQ78463 130019.10.2022 19:44:34
XOF70555 120019.10.2022 15:47:27
ETQ78463 110005.09.2022 13:16:40
ETQ78463 100018.08.2022 12:56:35