• 637951311527543722_zav2.JPG
  • 637951311447542830_zav.JPG
  • 637951311351917108_zav1.JPG
  • 637951311619262888_zav3.JPG

Zavázal František

*1878 +

ID Aukce: 2488
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:23:19

100 Kč

TYV19130 100019.10.2022 20:18:19