• 637951318401189612_ker1.JPG
  • 637951318798380121_ker2.JPG
  • 637951318914631010_ker3.JPG
  • 637951318717441997_ker.JPG
  • 637951319000569181_ker4.JPG

Kern Peter Július

*1881 +1963

Zimné ráno

ID Aukce: 2491
Olej, lepenka, 23 cm x 31 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

2 700 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:38:35

100 Kč

Příhozů: 18

NTP51156 270019.10.2022 20:33:35
NZX17161 260019.10.2022 20:33:30
NTP51156 250019.10.2022 20:31:52
NZX17161 240019.10.2022 20:31:49
NTP51156 230019.10.2022 20:31:10
NZX17161 220019.10.2022 20:31:07
NTP51156 210019.10.2022 20:29:37
NZX17161 200019.10.2022 20:29:27
NTP51156 190019.10.2022 20:29:26
NZX17161 180019.10.2022 20:29:16
NTP51156 170019.10.2022 20:28:34
NZX17161 160019.10.2022 20:28:29
NTP51156 150019.10.2022 20:24:05
NTP51156 140019.10.2022 20:23:32
NZX17161 130019.10.2022 20:23:24
NTP51156 120019.10.2022 20:19:55
NZX17161 110019.10.2022 20:18:18
NTP51156 100019.10.2022 18:13:03